HURTOWNIA OWOCÓW I WARZYW CYTRO-HURT S.J. Mirosława Łuczak Leszek Łuczak

HURTOWNIA OWOCÓW I WARZYW CYTRO-HURT S.J. Mirosława Łuczak Leszek Łuczak


ZAMÓWIENIA TELEFONICZNE

Tel.

+48 63 244 12 13
+48 63 244 58 84
+48 507 93 22 11

Fax

+48 63 220 61 61
+48 63 220 61 62


O FIRMIE

Jesteśmy firmą, która powstała w 2001 roku, zlokalizowaną w regionie typowo rolniczym. Zajmujemy się dystrybucją krajowych płodów rolnych, importowanymi owocami i warzywami, artykułami spożywczymi oraz przetworami owoców i warzyw.

Niskie ceny, wysoka jakość artykułów to atuty, które pozwalają nam być konkurencyjnymi. Od rozpoczęcia działalności zaopatrujemy sieci handlu detalicznego, hotele, restauracje, przedszkola, bary i inne instytucje aglomeracji miasta Konina i regionu.

Warzywa i owoce dostarczane są bezpośrednio do naszego magazynu przez producentów, z którymi współpracujemy wiele lat, dzięki czemu gwarantujemy świeże i jakościowo doskonałe produkty. Szeroki asortyment surowców oraz wieloletnie doświadczenie poparte systematycznie podnoszonymi kwalifikacjami w zakresie potrzeb naszych kontrahentów sprawiają, że nasza firma cieszy się z roku na rok coraz to szerszym uznaniem klientów.

Najważniejsze dla nas to solidność, terminowość a przede wszystkim satysfakcja klienta.

Galeria

zdjęcieNasza Flotazdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęciezdjęcie

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2010  CMS   Odwiedzin: 609810

projektowanie stron www